SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA FS-520E

  • Producent: N/A
  • Kod producenta: FS-520E
  • Kod ID: 18471
  • Dostępność: Chwilowy brak

Cena:

13 899,00 zł

Dostawa od: 0,00 zł

Opis produktu

Spawarka światłowodowa FS-520E jest ulepszoną wersją modelu FS-500E. Spawarka światłowodowa FS-520E dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu oraz zaawansowanemu procesowi centrowania do rdzenia pozwala na automatyczne wykonanie spawu o doskonałych parametrach w czasie mniejszym niż 10 sekund. Wbudowany obrotowy wyświetlacz LCD zapewnia doskonałą widoczność spawanych włókien oraz położenia rdzeni.

Dzięki małej wadze, możliwości zasilania AC i DC oraz wydajnej baterii i odporności na warunki zewnętrzne, spawarka idealnie nadaje się do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i przemysłowej CCTV.

Typ włókna światłowodowego:
  • wielomodowe (MM) - G.651,
  • jednomodowe (SM) - G.652 & G.657,
  • jednomodowe (DSF) o przesuniętej dyspersji (G.653),
  • jednomodowe (NZ-DSF) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655),
  • inne włókna o parametrach zdefiniowanych przez użytkownika
Średnica płaszcza:80  ... 150 µm
Średnica pokrycia pierwotnego:0.1  ... 1 mm
Długość obranego włókna:16 mm
Metoda centrowania:centrowanie do rdzenia, centrowanie do płaszcza, ręczne
Wyświetlacz:3.5 " ciekłokrystaliczny (LCD), kolorowy
Obraz: równoczesne wyświetlanie w dwóch płaszczyznach (X-Y)
Średnia tłumienność:0.01 dB (MM)
0.02 dB (SM)
0.04 dB (DSF)
0.04 dB (NZ-DSF)
Średni czas spawania:9 s
Średni czas wygrzewania:35 s
Programy spawania:53 (programy fabryczne) + 40 (programy użytkownika)
Wewnętrzne podświetlenie:Tak
Wewnętrzne wygrzewanie:Tak
Ustawiane parametry spawów:
  • Test kąta czoła spawanych włókien
  • odległość dosunięcia podczas spawania
  • prąd przed-spawu
  • czas przed-spawu
  • prąd spawu
  • czas spawu, itp
Pamięć spawów:4000 wyników
Podłączenie do komputera:USB 2.0
Zasilanie:13.5 V DC / 4.8 A (zasilacz w komplecie)
Zasilanie bateryjne:10.8 V DC Akumulator Li-Ion, 5200 mAh
Żywotność elektrod:~ 2500 spawów
Temperatura pracy:-10 °C ... 50 °C
Temperatura składowania:-40 °C ... 60 °C
Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia:< 95 % (bez kondensacji)
Waga:1.44 kg
Wymiary:148  x 130  x 122 mm

Inne produkty z tej kategorii

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-8C

    SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-8C

    Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8C to następca modelu AI-8

    7 255,79 zł

    SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC

      SPAW MECHANICZNY ZE ZŁĄCZEM SC/APC FAST-SC-APC

      Uniwersalne złącze mechaniczne umożliwia zakończenie kabla światłowodowego jednomodowego złączem typu SC/APC bez czasochłonnego klejenia i polerowania złączy

      13,53 zł

      KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

        KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

        Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej

        9,94 zł

        SPAW MECHANICZNY FAST-MS1

          SPAW MECHANICZNY FAST-MS1

          Uniwersalna konstrukcja mechanicznych spawów umożliwia łączenie światłowodów o średnicy 250 μm i 900 μm

          35,78 zł

          KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

            KASETA ŚWIATŁOWODOWA PPKS-19

            Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej

            12,00 zł

            UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

              UCHWYT SPAWU MECHANICZNEGO USM-6

              Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12

              5,69 zł

              LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 TriBrer

                LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 TriBrer

                Laserowy tester światłowodów do optycznej lokalizacji uszkodzeń włókien światłowodowych

                182,48 zł

                Nacinacz do tub światłowodowych Spacetronik SP-OBTS01

                  Nacinacz do tub światłowodowych Spacetronik SP-OBTS01

                  Rozcinarka Spacetronik SP-OBTS01 do luźnych tub światłowodowych oraz kabli DROP, posiada 4 kanały do tub, kabli o różnych średnicach.

                  106,00 zł

                  SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

                    SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

                    Spawarka światłowodowa umożliwia wykonanie spawu o doskonałych parametrach w czasie mniejszym niż 10 sekund

                    7 645,72 zł

                    Zapytaj o ten produkt

                    weryfikator