UPS ARMAC OFFICE LINE-INTERACTIVE 650F LCD 2X SCHUKO METALOWA OBUDOWA

 • Producent: ARMAC
 • Kod producenta: 10972
 • Kod ID: 16736
 • Dostępność: 2-5 dni
 • -6%

Cena:

194,00 zł 207,00 zł

Dostawa od: 15,00 zł

Opis produktu

UPS Armac 650F serii Office został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie zastosowań biurowych. Producent, aby spełniać oczekiwania jakie stawiają firmy zasilaczom awaryjnym w topologii Line-Interactive przygotował rozwiązania, które mają sprostać wymaganiom jakie stawiają użytkownicy w trakcie pracy z UPS-ami.

Już na etapie produkcji zadbano o dokładność, bezpośredni dostęp do informacji o stanie zasilania oraz precyzję wykonania co przekłada się na ogólne bezpieczeństwo UPS-a, szybką diagnozę stanu urządzenia oraz jego solidną pracę.

Urządzenie zapewnia w pełni kompleksową ochronę oraz wysoką wydajność przy zachowaniu małych rozmiarów i przystępnej ceny, co sprawia że jest jeszcze bardziej konkurencyjne w na rynku zasilaczy awaryjnych.

Awaryjny system zasilania (UPS) – Kompleksowa ochrona dla sprzętu biurowego

Standardem w nowoczesnych biurach są wielofunkcyjne UPS-y, które spełniają swoją rolę w zarówno w prostych zastosowaniach jak i bardziej skomplikowanych układach. Na rynku istnieje wiele urządzeń UPS jednakże, żaden pracodawca nie chciałby przepłacać oraz inwestować w rozwiązania, które nie przynosiłyby wymiernych korzyści w stosunku do oczekiwań jakie stawiają dzisiejsze firmy planując zakup systemów zasilania awaryjnego. Wiele z nich jest niedopracowanych, niewydajnych i zwyczajnie nie spełnia pokładanych w nich oczekiwań.

Biorąc pod uwagę wysokie oczekiwania przedsiębiorców, marka Armac dedykuje rozwiązanie z wbudowanym panelem LCD. Ta funkcjonalność ułatwia zarządzanie UPS-em poprzez wyświetlanie aktualnego stanu zasilania i jego parametrów. Odpowiednie połączenie innowacyjności, szybkiego dostępu do danych, wydajności i funkcjonalności pozwoliło na stworzenie urządzeń na miarę oczekiwań zastosowań biurowych.

UPS Armac z panelem LCD jest produktem skierowanym do każdej firmy, która oczekuje podtrzymania zasilania istotnych urządzeń takich jak:

- Telewizory, komputery PC, konsole do gier, kamery IP,
- Przełączniki, routery, repeatery, extendery, telefony VoIP,
- Serwery NAS, urządzenia sieciowe pamięci masowych.

Znajdzie również zastosowanie w systemach:

- Telewizji kablowych, CCTV,
- Alarmowych, przeciwpożarowych,
- Kontroli dostępu, czujników, monitoringu IP.
Sterowanie mikroprocesorowe - wysoka wydajność i monitoring wrażliwych urządzeń

UPS Armac w pierwszej kolejności chroni Twoje urządzenia przed uszkodzeniami w czasie nagłej awarii zasilania.

Nad poprawnym działaniem całości procesu systemu zasilania awaryjnego odpowiada specjalnie wbudowany procesor, który kontroluje parametry samego urządzenia, jego poprawną pracę oraz zasilanie podłączonych obciążeń.

Zastosowanie odpowiedniej technologii zintegrowanego sterowania CPU pozwala na natychmiastową reakcję urządzenia korygując niskie lub wysokie napięcia, skoki, przerwy w zasilaniu, przepięcia, przeciążenia UPS-a oraz chroni baterię przed całkowitym wyładowaniem. Dodatkowo technologia ta eliminuje inne anomalia sieci mogące wystąpić podczas korzystania z sieci elektrycznej.

Zastosowana w UPS Armac technologia zapewnia również automatyczne ładowanie baterii w trybie Stand-By UPS-a oraz samoczynne uruchomienie po powrocie zasilania sieciowego (bateria jest wyładowana), dzięki czemu urządzenie zapewnia stały komfort użytkownikom poprzez stałe, czyste, bezpieczne zasilanie wszystkich podłączonych obciążeń niezależnie od aktualnego trybu pracy.

Bezpieczeństwo UPS Armac - ochrona przed przeciążeniem

Każdy system awaryjnego zasilania Armac został wyposażony w moduł zabezpieczający przed przeciążeniem, który chroni samo urządzenie przed ewentualnymi uszkodzeniami spowodowanymi zbyt dużym zapotrzebowaniem generowanym przez obciążenia.

W czasie gdy UPS jest przeciążony (dioda ,,Overload'' miga oraz urządzenie wydaje ciągły dźwięk) podczas jego normalnej pracy, a problem przeciążenia nie został rozwiązany przez użytkownika w ciągu około 10 sekund, UPS automatycznie zakończy w bezpieczny sposób zasilanie urządzeń podpiętych do niego.

Jeśli suma podłączonych obciążeń nie przekracza dozwolonej mocy należy ponownie włączyć UPS-a poprzez naciśnięcie przycisku co spowoduje poprawne zasilenie wszelkich obciążeń podpiętych do niego.

Dzięki modułowi zabezpieczającemu użytkownicy domowi nie muszą się martwić o ewentualne przeciążenie UPS co wzmacnia bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania systemu zasilania awaryjnego Armac.
Bezpieczny internet i telefon - Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11 / RJ-45

Coraz więcej użytkowników stosuje dodatkowe zabezpieczenia pomiędzy gniazdem zasilającym a docelowym sprzętem gwarantując sobie pośrednio ochronę przed uszkodzeniem. Niestety wiele osób zapomina o konsekwencjach jakie niesie ze sobą pominięcie dodatkowej ochrony innych portów komunikacyjnych, które są na co dzień używane np. wtyczka RJ-11 dla modemów lub RJ-45 dla kart sieciowych.

Użytkownicy powinni pamiętać o przepięciach z powodu anomalii występujących nie tylko w sieci elektrycznej, ale także w sieci teleinformatycznej – wiele osób niestety o tym zapomina. Korzystając z rozwiązań jakie oferuje UPS Armac, użytkownik może być spokojny i nie martwić się przepięciami.

Każdy UPS został wyposażony dodatkowo w 2 porty RJ-11 / RJ-45, które stanowią zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej oraz okablowania teleinformatycznego. Dzięki tej ochronie, jeśli wystąpią na sieci jakiekolwiek przepięcia lub skoki napięcia, UPS natychmiast je wykryje oraz skoryguje, aby do Twoich urządzeń połączonych kablem teleinformatycznym zawsze przesyłany był stabilny, bezpieczny sygnał.

Automatyczny stabilizator napięcia - AVR

Armac oferuje ulepszone działanie UPS-ów poprzez zastosowanie funkcji Automatic Voltage Regulator. Dzięki AVR klasyczne rozwiązanie zasilania w topologii Line-Interactive zostaje usprawnione na wskutek wdrożenia autotransformatora sieciowego, który na bieżąco reguluje napięcie przekazywane urządzeniom podpiętym do UPS-a.

* Producent mając na uwadze troskę oraz zachowanie najwyższych standardów zaimplementował dodatkowe zabezpieczenie mające na celu wyeliminowanie ekstremalnych wahań napięcia. Jeśli wystąpią (145 V < lub > 290 V) - UPS przejdzie w ostatnim etapie na tryb bateryjny zachowując całość dostaw zasilania dla obciążeń przy zachowaniu poprawnych parametrów zasilania.

• Jeśli napięcie wyniesie około 255 V lub więcej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V,

• Jeśli napięcie wyniesie około 195 V lub mniej wówczas UPS przekaże napięcie zasilania sieciowego (AC) do autotransformatora (AVR) czego wynikiem będzie wyjściowe napięcie w dozwolonym zakresie od 195 V do 255 V.Całość zapewnia komfort oraz zachowuje wysoką wydajność, a w przypadku ciągłej nadwyżki lub deficytu napięcia zasilania UPS ma możliwość długiego utrzymania nominalnego napięcia na wyjściu UPS-a bez przechodzenia do trybu bateryjnego co pozwala oszczędzić czas, który stricte powinien być przeznaczony tylko na okres podtrzymania na baterii.


Dyskretny w działaniu - tryb wyciszenia

Każdy kto ceni ciszę i spokój nie chciałby, aby urządzenia wydawały niepożądane dźwięki sygnalizujące zmianę statusu pracy.

W systemach zasilania awaryjnego praca UPS-a w trybie bateryjnym wiąże się z wydawanymi co kilka sekund dźwiękami. Często zdarza się, że UPS-y są umieszczone przy telewizorach, komputerach, biurkach co przy pracy na baterii może powodować niezadowolenie domowników.

Armac nie zamierza zakłócać spokoju użytkowników. Dlatego wszystkie modele UPS-ów posiadają funkcję cichego działania w trybie bateryjnym. Sprosta ona oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników ceniących przyciszoną pracę bez względu na tryb pracy urządzenia.

Precyzja, wiele możliwości, funkcjonalność i design idealny dla nowoczesnego biura

Tak w skrócie można opisać UPS-y marki Armac. Ich cechy odpowiadają kryteriom jakie stawiają przed nimi firmy. Przystępna cena, wysoka wydajność, stabilność, bezpośredni dostęp do danych na panelu LCD oraz dodatkowe możliwości. W trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania UPS został zaprojektowany w sposób niewymagający wymiany jakichkolwiek części. Charakterystycznymi parametrami UPS-a serii Office są:

- Zakres mocy znamionowej: 650 VA, 390 W,
- Wyjściowe gniazda zasilania: 2, schuko (F),
- Baterie: 1 szt., 12 V, 7 Ah,
- Szeroki zakres napięcia wejściowego: 145 V ~ 290 V,

Urozmaicając możliwości UPS-a producent wyposażył go dodatkowo w panel LCD oraz port komunikacyjny w celu zapewnienia użytkownikowi jeszcze większej kontroli nad działaniem urządzenia oraz jego parametryzacji, za pomocą dedykowanego oprogramowania. Dodatkowymi cechami i funkcjonalnościami UPS-a są:

- Panel LCD na bieżąco informujący o stanie pracy urządzenia,
- Dedykowane oprogramowanie PowerManager II do kontroli i sterowania poprzez USB,
- Automatyczne uruchomienie UPS-a po powrocie zasilania sieciowego
- Funkcja ,,zimnego startu'' pozwalająca uruchomić UPS bez obecności zasilania sieciowego.

Cechy:

 • Długość: 305 mm
 • Szerokość: 85 mm
 • Wysokość: 141 mm
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98
  Win. 2000
  Win. XP
  Win. Vista
  Win. 7
  Linux
  FreeBSD
  Win. Millenium
  Win. 8
  Win. Vista 64bit
  Win. 7 64bit
  Win. 8 64bit
  Windows 10
  Windows 10 64bit
 • Złącza: USB 2.0
 • Moc: 390 W
 • Moc pozorna: 650 VA
 • Napięcie wejściowe: 230 V
 • Zakres napięcia wejściowego: 145 - 290 V
 • Zakres częstotliwości wejściowej: 50 - 50 Hz
 • Napięcie wyjściowe: 230 V
 • Regulacja napięcia wyjściowego: +/- 1 %
 • Częstotliwość wyjściowa: 50 Hz
 • Regulacja częstotliwości wejściowej: +/-5 Hz
 • Postać fali (podczas pracy na baterii): Modyfikowana sinusoida
 • Liczba baterii: 1
 • Czas ładowania baterii: 6 H
 • Gniazda wyjściowe: Schuko x2
 • Gniazdo rozszerzeń: Nie
 • Kolor: Czarny
 • Poziom hałasu: 45 dB
 • Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 45 °C
 • Zalecana wilgotność otoczenia: 10 - 90 %
 • Maksymalny czas przełączania: 10 ms
 • Oprogramowanie: PowerManager
 • Liczba gniazd rozszerzeń: 0
 • Napięcie baterii: 12 V
 • Waga baterii: 1.95 kg
 • Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu: 4.5 min
 • Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu: 0.2 min
 • Czas transferu: 2 - 6 ms
 • Pojemność baterii: 7 Ah
 • Zakres napięcia wyjściowego: 195 - 255 V
 • Sprawność urządzenia: 96 %
 • Zabezpieczenia: Przeciążeniowe
  Przeciwzwarciowe
 • Funkcje: Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
 • Typ obudowy: Desktop
 • Technologia wykonania: VI
 • PowerFactor : 0.6
 • Waga: 4.6 kg

Inne produkty z tej kategorii

UPS POWER WALKER OFFLINE 600VA 4X PL + 2X PL OUT

  UPS POWER WALKER OFFLINE 600VA 4X PL + 2X PL OUT

  PowerWalker VFD 600 APFC* jest to UPS Standby/Off-line dla domu lub biura, współpracujący z technologią APFC

  332,00 zł

  UPS CONCEPTRONIC LINE-INTERACTIVE 1200VA 600W

   UPS CONCEPTRONIC LINE-INTERACTIVE 1200VA 600W

   UPS Conceptronic 1200VA jest zasilaczem awaryjnym dla urządzeń działających w 230VOLT, zapewnia pewne i długie podtrzymanie bateryjne dla użytkowników domowych oraz biurowych. Wbudowany AVR zapewnia czystą pracę z sieci.

   363,00 zł

   UPS POWER WALKER ON-LINE 3000VA 8X IEC + 1X IEC/C19 OUT, USB/RS-232, LCD, RACK 19

    UPS POWER WALKER ON-LINE 3000VA 8X IEC + 1X IEC/C19 OUT, USB/RS-232, LCD, RACK 19"/TOWER

    Power Walker VFI 3000 RT LCD to najwyższej jakości UPS On-Line charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną i wysokim współczynnikiem mocy wyjściowej 0.9

    2 970,00 zł

    UPS RACK 19

     UPS RACK 19" POWERWALKER LINE-INTERACTIVE 750VA R1U 4X IEC OUT, USB-HID/RS-232

     Seria PowerWalker VI R1U to smukła konstrukcja (jedyne216mm głębokości) , unikalna na rynku. Zajmuje tylko 1U szafy rack 19”

     898,00 zł

     UPS RACK 19

      UPS RACK 19" POWERWALKER ON-LINE 2000VA 8X IEC OUT, USB/RS-232, LCD, TOWER

      Power Walker VFI 2000 RT LCD to najwyższej jakości UPS On-Line charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną i wysokim współczynnikiem mocy wyjściowej 0.9. Oferuje on pełną ochronę dla serwerów, switchy, centrali telefonicznych, kamer IP

      2 335,00 zł

      UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 1500VA 2X SCHUKO + 2XIEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB, LCD

       UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 1500VA 2X SCHUKO + 2XIEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB, LCD

       Power Walker VI 1500 LCD to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny

       829,00 zł

       UPS ARMAC HOME 1500E LED 4 POLSKIE GNIAZDKA 230V

        UPS ARMAC HOME 1500E LED 4 POLSKIE GNIAZDKA 230V

        UPS Armac 1500E serii Home został zaprojektowany tak, aby spełniać oczekiwania jakie stawiają zasilaczowi awaryjnemu użytkownicy domowi podczas zwykłych jego zastosowań

        449,00 zł

        UPS ARMAC OFFICE ON-LINE 1000VA LCD 4X IEC 230V METALOWA OBUDOWA

         UPS ARMAC OFFICE ON-LINE 1000VA LCD 4X IEC 230V METALOWA OBUDOWA

         UPS Armac O/1000I/ONL serii Office On-line został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach, którzy w przypadku braku prądu chcą bezpiecznie podtrzymać działanie sprzętu elektronicznego, zużywającego spore pokłady energii

         926,00 zł

         UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 1500VA 2X 230V PL + 2XIEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB, LCD

          UPS POWER WALKER LINE-INTERACTIVE 1500VA 2X 230V PL + 2XIEC OUT, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB, LCD

          Power Walker VI 1500 LCD to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny

          814,00 zł

          Zapytaj o ten produkt

          weryfikator