Obudowy

Obudowy które posiadamy w ofercie, ze względu na swoją względną uniwersalność, można zastosować praktycznie w każdych instalacjach.

Dzięki różnym wymiarom oraz łatwo demontowanym elementom obudowy, znajdą swoje zastosowanie w przypadku budowy instalacji monitoringu, instalacji alarmowej czy rozbudowy sieci teleinformatycznej, RTV-SAT, instalacji telewizyjnej, światłowodowej oraz innych instalacji teletechnicznych i nie tylko.


Kamera - obudowy
  • Hit
  • New

Kamera - obudowy

Kamera TVI/AHD/CVI/CVBS HQ-TA2028LD-4-IR HQ-TA2028LD-4-IR to ekonomiczna kamera wielosystemowa przeznaczona do pracy w technologii TVI/AHD/CVI/CVBS z podświetlaczem podczerwieni o zasięgu do 20m. Przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 (1080p) przy 25 kl/s. Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Obudowa o klasie szczelności IP66 oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V.

1 269,00 zł