KABLE - osprzęt

Najważniejszym elementem każdej instalacji są odpowiednio dobrane kable i przewody. To one odpowiadają za poprawną pracę systemów i pełnią "rolę krwiobiegu", umożliwiając przepływ sygnałów/impulsów sterujących, prądu elektrycznego i innych informacji w instalacjach.

Na rynku jest bardzo dużo przeróżnych kabli i przewodów, różniących się między sobą konstrukcją i zastosowaniem. Kable posiadające podwyższoną odporność, będą mogły być instalowane na zewnątrz, inne wyłącznie w pomieszczeniach.

Pomimo dużego wyboru kabli na rynku, najważniejsze jest to by wybrać takie, które zapewnią bezawaryjną i długoletnią pracę naszych urządzeń. Ta sama zasada dotyczy przewodów połączeniowych.

Posiadamy w ofercie sprawdzone, wysokiej jakości kable koncentryczne stosowane w instalacjach telewizyjnych, kable YTDY przydatne w instalacjach alarmowych, kable do domofonu czy też skrętkę UTP stosowaną w instalacjach sieci strukturalnych.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą konwerterów które mogą być przydatne w połączeniowych multimedialnych.

Kamera - monitoring
  • New

Kamera - monitoring

Uniwersalna kamera 4w1 przeznaczona do pracy w technologii TVI/AHD/CVI/CVBS

1 632,00 zł

brak produktu