Filtry:

Producent

SYSTEMY ALARMOWE

System alarmowy pełni podstawową rolę w zabezpieczeniu danego obszaru przed wtargnięciem niepowołanych osób, włamaniem czy też przed niebezpieczeństwem związanym np. z pożarem, czadem czy zalaniem wodą.

Systemy alarmowe stosuje się już nie tylko w domach, dużych obiektach, sklepach, firmach czy instytucjach - dzięki swojej funkcjonalności stają się powoli standardem również w małych mieszkaniach, garażach czy też w domkach letniskowych. Dzisiejsza technologia umożliwia sterowanie systemem alarmowym z zewnątrz poprzez SMS oraz dedykowane aplikacje na smartfony dzięki czemu w porę będziemy mogli odpowiednio zareagować w odniesieniu do zaistniałej sytuacji.

Kompletny system alarmowy składa się z wielu elementów, najważniejsze z nich to:

 • płyta centrali alarmowej to serce naszego systemu
 • manipulator do sterowania systemem
 • czujki ruchu
 • czujki magnetyczny okien, drzwi
 • sygnalizatory
 • moduły komunikacyjne

Aby zminimalizować ryzyko powstawania fałszywych alarmów, zabezpieczyć mienie w sposób odpowiedni, czy też po prostu dla naszego bezpieczeństwa, najlepiej montaż systemu alarmowego zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi, który odpowiednio zamontuje, skonfiguruje a w razie potrzeby - doradzi i przeszkoli z obsługi.

W naszym sklepie umożliwiamy zakup gotowych zestawów alarmowych - kompletny przygotowany zamontowania, jak i elementy niezbędne do skompletowania większego systemu alarmowego. W razie potrzeby oferujemy również montaż systemóww alarmowych.

Mini syrena alarmowa dużej mocy SR-12012

  Mini syrena alarmowa dużej mocy SR-12012

  Mini syrena alarmowa dużej mocy - sygnalizator akustyczna SR-12012

  39,00 zł

  brak produktu

  Moduł przekaźnika czasowego AWZ525 Pulsar

   Moduł przekaźnika czasowego AWZ525 Pulsar

   Przekaźnik czasowy AWZ525 Pulsar

   57,00 zł

   brak produktu