Zasilanie

Każde urządzenie elektroniczne wymaga niezawodnego zasilania. Sprawny i wydajny zasilacz gwarantuje bezpieczeństwo zarówno użytkowników jak i samych urządzeń, które zasila. Wybierając odpowiedni zasilacz, musimy zwrócić uwagę na jego parametry, przeznaczenie oraz typ - czy to będzie zasilacz wtyczkowy, zasilacz buforowy a może modułowy czy zasilacz w obudowie.

To samo dotyczy systemów wyposażonych w akumulatory. W takich instalacjach stosuje się głównie akumulatory żelowe. Te różnią się od zwykłych akumulatorów np. samochodowych tym, że posiadają żel zamiast płynnego elektrolitu, co sprawia że nie musimy uzupełniać w nich czynnika - a co za tym idzie, ich praca jest bezobsługowa. Takie akumulatory zapewniają ciągłą i niezawodną pracę urządzeniom gdy zawiedzie zasilanie 230V. Przy czym należy pamiętać, że o ile akumulatory żelowe są bezobsługowe, to są bardzo podatne na uszkodzenia spowodowane ich głębokim rozładowaniem - takim przykładem może być np. akumulator 12V, rozładowany do pojemności poniżej 10V. Skutkuje to utratą pojemności akumulatora oraz bardzo dużym poborem prądu ładowania. Aby uniknąć uszkodzenia akumulatora, do którego dochodzi bardzo często w systemach pozbawionych takiego zabezpieczenia, oferujemy dedykowane do szybkiego montażu uniwersalne zabezpieczenia akumulatorowe

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia podtrzymujące napięcie UPS zarówno 1-fazowe, jak i 3-fazowe, wszelkiego rodzaju przetwornice, reduktory i urządzenia pomiarowe m.in. multimetry czy zasilacze laboratoryjne. Mamy również baterie do większości urządzeń bezprzewodowych stosowane w systemach Elmes, DSC, Jablotron, Satel.


Kamera - zasilanie
  • -45%
  • Hit
  • New

Kamera - zasilanie

krótki opis produktu krótki opis produktu krótki opis produktu

1 234,00 zł
2 234,00 zł