Zamów instalację

ZAUFAJ SPECJALISTOM 

Współpracujemy z licencjonowanymi firmami z branży, dlatego możemy zaoferować Państwu pomoc związaną z profesjonalną usługą montażu oraz indywidualną obsługą w zakresie doradztwa.           

ETYKA PRAC

Przed przystąpieniem do pracy, wskazany będzie przyjazd technika służący zapoznaniu się z możliwościami technicznymi na obiekcie oraz w celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z montażem. Po ustaleniu zakresu prac, otrzymają Państwo ofertę, a po jej akceptacji ustalony zostanie najbardziej dogodny dla Państwa termin realizacji prac. Na koniec poprosimy o podpisanie protokołu odbioru - będącym potwierdzeniem wykonania usługi w jakości zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami.

W razie pytań - na każdym etapie procesu instalacji, zachęcamy do kontaktu z nami.

USŁUGI, W KTÓRYCH  WYKONANIU POMAGAMY, TO:

  • Montaż i konfiguracja systemów monitoringu, kamer CCTV
  • Montaż i konfiguracja systemów alarmowych SSWiN
  • Montaż systemów domofonowych i wideodomofonowych
  • Montaż i konfiguracja systemów kontroli dostępu KD
  • Montaż i konfiguracja systemów rejestracji czasu pracy RCP
  • Montaż uchwytów i telewizorów, wykonywanie instalacji TV-SAT oraz zbiorczych

W przypadku zainteresowania wyżej wymienionymi usługami, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem tel.: 22 60 22 715 lub 886-557-596, bądź elektronicznie na adres e-mail: oferty@instalgo.pl. Chętnie doradzimy oraz pomożemy zaprojektować i wdrożyć system dostosowany do Panstwa potrzeb, oraz skontaktujemy Państwa z rekomendowanym przez nas instalatorem.