Zamów instalację

ZAUFAJ SPECJALISTOM 

Współpracujemy z licencjonowanymi firmami z branży, dlatego możemy zaoferować Państwu profesjonalną usługę montażu oraz indywidualną obsługę w zakresie doradztwa.           

       

ETYKA PRAC

Przed przystąpieniem do pracy, wskazany będzie przyjazd technika służący zapoznaniu się z możliwościami technicznymi na obiekcie oraz w celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z montażem. Po ustaleniu zakresu prac,  przygotujemy ofertę, a po jej akceptacji ustala my najbardziej dogodny dla Państwa termin i przystępujemy do realizacji prac. Na koniec poprosimy o podpisanie protokołu odbioru - będącym potwierdzeniem wykonania usługi w jakości zgodnej z wcześniejszymi ustaleniami.

W razie pytań - na każdym etapie procesu instalacji, zachęcamy do kontaktu z nami.

USŁUGI, KTÓRYCH WYKONANIA SIĘ PODEJMUJEMY, TO:

  • Konfiguracja i montaż systemów monitoringu, kamer CCTV
  • Konfiguracja i montaż systemów alarmowych SSWiN
  • Montaż systemów domofonowych i wideodomofonowych
  • Konfiguracja i montaż systemów kontroli dostępu KD
  • Konfiguracja i montaż systemów rejestracji czasu pracy RCP

W przypadku zainteresowania jedną z wymienionych wyżej usług, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem tel.: (22) xxx xx xx, lub elektronicznie na adres e-mail: oferty@instalgo.pl. Chętnie doradzimy oraz pomożemy zaprojektować i wdrożyć system dostosowany do Panstwa potrzeb, oraz skontaktujemy Państwa z rekomendowanym przez nas instalatorem.