Strefa porad

Do pobrania

Zdalna pomoc

INSTALGO.PL zapewnia zdalną i bezpłatną pomoc techniczną dla swoich klientów. Bezpłatna pomoc (do 25 minut), uwzględnia:
- podstawową konfigurację sprzętu
- rozwiązanie ewnetualnych problemów związanych z uruchomieniem zakupionego sprzetu.

Aby skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej, prosimy o przygotowanie:
- numeru faktury
- adresu email oraz numeru kontaktowego

Kolejnym krokiem będzie ustalenie terminu zdalnej pomocy technicznej. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem pod numerem tel.: (22) 60 22 715 lub 886-557-596.

Jak wygląda pomoc zdalna?

W ustalonym wcześniej terminie, kontaktujemy się z Państwem i prosimy o uruchomienie komputera z dostępem do internetu, następnie o pobranie poniższego oprogramowania AnyDesk. Program ten nie wymaga instalowania ani konfigurowania, wystarczy go uruchomić klikając dwukrotnie na pobrany plik. Po jego uruchomieniu pojawi się numer ID oraz hasło. Dane te są niezbędne do zdalnego połączenia i należy je podać Technikowi podczas rozmowy telefonicznej. Po ustanowieniu połączenia zarówno Państwo, jak i Technik będziecie mogli zobaczyć i kontrolować swój komputer. W przypadku ewentualnych pytań Technika, prosimy Państwa o dostępność telefoniczną przez cały czas trwania pomocy zdalnej, aby szybko rozwiązać problem, współpracując.

AeroAdmin
Pobierz plik AeroAdmin